OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII niedziela zwykła 30 sierpnia 2015 roku

 1. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne dziś na godz. 18.00.
 2. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: we wtorek – św. Teresy; w czwartek – św. Barbary.
 3. W liturgii Kościoła we wtorek – wspomnienie św. Bronisławy, dziewicy; w czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
 4. Od poniedziałku wieczorne Msze św. o godz. 18.30
 5. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego. serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 wszystkich którzy tworzą Szkołę Podstawową nr 4 i Gimnazjum nr 3 oraz rodziców, byśmy wspólnie prosili Boga, najlepszego Nauczyciela o Dary Ducha Świętego w nowym roku.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek sobota i niedziela miesiąca.
  Spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w czwartek i piątek od godz. 17.30.
  W piątek chorych odwiedzimy od godziny 9.00. tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.
  W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.00.
  W niedzielą dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00.
 7. W zakrystii można nabyć książkę o historii Olczy i Olczańskiej parafii wydaną na podstawie materiałów z sesji popularno-naukowej z okazji 100 lecia naszej parafii. Osoby, które zapisały się wcześniej również mogą odebrać książkę w zakrystii.
 8. Starosta Tatrzański oraz przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Zakopanem mają zaszczyt zaprosić wszystkich seniorów na XVI powiatowy Dzień Seniora, który odbędzie się w Gminie Zakopane w dniu 31.08.2015 r. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele pw. Najświętszej Rodziny w Zakopanem o godz. 12.00. Po Mszy św. wszyscy seniorzy oraz goście zaproszeni są na drugą część do Namiotu Festiwalowego na Równi Krupowej.
 9. Dziś kończy swoją miesięczną praktykę wakacyjną kl. Grzegorz Duchnik. Dziękujemy za jego posługę zarówno w czasie półkolonii wśród dzieci i młodzieży jak i za opiekę nad zakrystią podczas nieobecności siostry Jolenty. Grzegorz za miesiąc rozpocznie studia na czwartym roku w seminarium Zgromadzenia Misji. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.