OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI niedziela zwykła – 14 czerwca 2015 roku

  1. Zapraszamy codziennie przez cały czerwiec na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    w poniedziałek – św. Zofii; we wtorek – św. Jana Pawła II; w środę – św. Jadwigi Królowej; w czwartek św. Katarzyny Labouré; w piątek – św. Józefa.
  3. W liturgii Kościoła w poniedziałek wspominamy bł. Jolantę; w środę św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  4. Rodziców dzieci I komunijnych prosimy o odbiór zdjęć i filmu z Uroczystości w zakrystii naszego Kościoła.
  5. Zapraszamy dzieci, które pragną zapisać się do Służby Liturgicznej Ołtarza na pierwsze spotkanie we wtorek o godzinie 17.00.
  6. Parafia św. Kazimierza w Kościelisku zaprasza 20 czerwca (sobota) o godz. 19.00 na Nieszpory Ludźmierskie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie przed wejściem do kościoła.
  7. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć w naszym kościele grupę młodzieżowo-powołaniową. Tworzą ją księża ze Zgromadzenia Misji św. Wincentego a Paulo wraz z młodzieżą. Nasi goście zapraszają nas do wspólnej modlitwy o dobre rozeznanie i wypełnienie życiowej drogi, na którą wzywa nas Bóg. Oprócz oprawy muzycznej i Słowa Bożego na każdej Mszy, zapraszają w niedzielę o godz. 19:30 na koncert, w auli dolnego kościoła. Koncert dedykowany jest młodzieży, ale członkowie grupy zapewniają, że młodzież „wcześniej urodzona” też się może znakomicie bawić i w rytm ich muzyki chwalić Pana. Serdecznie zapraszamy!
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.