OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkanocna 19 kwietnia 2015 roku

  1. Nabożeństwo Eucharystyczne dziś o godz. 18.00. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele VII Tydzień Biblijny. Niech dla nas będzie to zachętą do częstszego niż dotychczas czytania Pisma Świętego.
  2. W czwartek uroczystość św. Wojciecha bp i męczennika – głównego patrona Polski; W sobotę św. Marka Ewangelisty; następna niedziela – jest obchodzona jako światowy dzień modlitw o powołania.
  3. W następną niedzielę uroczystą Mszą św. o godz. 11.00 zamkniemy oficjalnie obchody 100 lecia naszej Parafii. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bogusław Filipiak – Dziekan Dekanatu Zakopiańskiego i proboszcz parafii p.w. Najświętszej Rodziny. Już dziś zapraszamy Poczty Sztandarowe, Muzykę i Zespół Giewont, OSP Olcza, ministrantów i Krucjatę Maryjną, każdego parafianina, starszych i młodszych byśmy wspólnie mogli odśpiewać dziękczynny hymn Te Deum za rok szczególnych łask i prosić o błogosławieństwo na kolejne lata dla naszej Wspólnoty Parafialnej. Tego dnia złożymy też życzenia imieninowe siostrze Jolencie.
  4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Józefa; w piątek – św. Jana Chrzciciela; w sobotę – św. Anny.
  5. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej we wtorek – 21 kwietnia o godz. 15.30.
  6. Kolejne spotkanie uczestników Kursu Lektorskiego w środę o godz. 17.30.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  8. W minionym tygodniu zmarł Józef Kowal z os. Stary Młyn. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…