OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia 12 kwietnia 2015 roku

  1. Nabożeństwo Eucharystyczne połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia dziś o godz. 18.00. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w kościele 71 Tydzień Miłosierdzia.
  2. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się na różne sposoby do tego, że przez przygotowanie świątyni, Liturgii, uczestnictwa OSP, pocztów sztandarowych, Zespołu i Muzyki oraz naszym uczestnictwem mogliśmy tak pięknie przeżyć czas świąt Wielkanocnych. Wierzę, że Zmartwychwstały i Miłosierny Pan wejrzy na nasze troski, i obdarzy nas i tych za których się modlimy potrzebnymi łaskami.
  3. Serdecznie pragniemy podziękować rodzicom, nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej na Olczy dzięki którym, mieliśmy możliwość, oglądnięcia w minionym tygodniu przedstawienia Misterium Męki Pańskiej. Bóg zapłać.
  4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Antoniego; w środę – św. Zofii; w czwartek – św. Jana Pawła II; w piątek – św. Jadwigi królowej; w sobotę – św. Katarzyny Labouré.
  5. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej we wtorek – 14 kwietnia o godz. 15.30.
  6. Kolejne spotkanie uczestników Kursu Lektorskiego w środę o godz. 17.30.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  8. We wtorek pożegnaliśmy śp. Władysława Stachoń – Haziak z os. Stachonie. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…