Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się, by nie zabrakło młodych, którzy odpowiedzą na to szczególne wezwanie Pana Jezusa do pójścia za Nim.
  W naszej wspólnocie parafialnej dziś
  o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji ks. Macieja i złożymy mu życzenia z racji jego imienin.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu i w niedzielę na godz. 18.00.
 3. W liturgii Kościoła: we wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy; w środę – święto św. Macieja, Apostoła; w piątek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
 4. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: we wtorek – św. Antoniego; w czwartek – św. Zofii; w piątek –św. Jana Pawła II; w sobotę – św. Jadwigi Królowej.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 18.00 połączona z nabożeństwem majowym.
 6. Ks. Maciej zaprasza, dzieci które w tym roku będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej na spotkanie we wtorek na godz. 15.00.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu można zakupić tygodniki: dziś Gość Niedzielny z dodatkiem filmem pt. „Cristiada” wartościowym choć niewygodny dla ludzi wrogich chrześcijaństwu.
 8. Spotkanie lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
 9. Pani dyrektor szkoły podstawowej zaprasza na konsultacje społeczne na temat tzw. „Budżetu Obywatelskiego”. Spotkanie odbędzie się za tydzień w środę – 21 maja o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 4 na Olczy.