Ogłoszenia duszpasterskie V NZ

  1. Trwa czas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Wszystkim Gościom przebywającym na Olczy życzymy dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w naszym kościele. Msze św. w niedziele: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00. Dziś nabożeństwo o godz.18.00.

  2. Pragniemy bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniu jubileuszu małżeństw z naszej parafii. Dziękujemy Siostrom za przygotowanie wystroju kościoła, muzyce i zespołowi Giewont za ubogacenie liturgii oraz tym, którzy użyczyli na ten szczególny dzień gołębi czyli panu Wojciechowi Stachoń, Annie i Kazimierzowi Frączysty i Markowi Malczewskiemu. Nasze podziękowania kierujemy również do wszystkich którzy pomogli uprzątnąć dekorację bożonarodzeniową z kościoła. Bóg zapłać.

  3. W minionym tygodniu odbyły się przy naszej parafii półkolonie organizowane przez parafię i szkołę podstawową. Brało udział prawie 70 dzieci. Dziękuję odpowiedzialnemu za organizację ks. Maciejowi, a także ks. Jackowi oraz nauczycielom szkoły podstawowej i gimnazjum, a także seminarzystom Zgromadzenia Misji św. Wincentego a Paulo. Bóg zapłać.

  4. W najbliższym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w poniedziałek – św. Scholastyki; we wtorek – NMP z Lourdes, w piątek – święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.

  5. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    w poniedziałek – św. Małgorzaty; w czwartek – św. Antoniego; w sobotę – św. Zofii.