Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela po Uroczystości Bożego Narodzenia

 1. Wszystkim Gościom przebywającym na Olczy życzymy dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w naszym kościele. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.
  Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 18.00.

 2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. w naszym Sanktuarium niedzielny. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy świętej. Jest to dzień modlitw w intencji misji. Składka w tym dniu przeznaczona jest na cele misyjne.

 3. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  we wtorek – Matki Bożej Różańcowej, w piątek – św. Małgorzaty.

 4. Porządek kolędy na najbliższy tydzień:

  dziś od godz. 14.00 Gawlaki i Janosówka

  Wtorek od godz. 15.00Rybkówka, Stachonie Dolne

  Środa od godz. 15.00Stachonie Górne, Klusie

  Czwartek od godz. 15.00Stary Młyn, Galicówka

  Piątek od godz. 15.00Piszczory

  Sobota od godz. 9.00Oberconiówka

  Niedziela od godz. 14.00Wojdyły
  Pamiętajmy o przygotowaniu stołu – krzyż, świece, woda święcona i kropidło.

 5. Serdecznie zapraszamy na opłatek dla Wspólnoty Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego i OSP Olcza w sobotę – 11 stycznia po Mszy świętej wieczornej w dolnym kościele.

 6. W obliczu ostatnich informacji medialnych dotyczących wypadków na drogach apelujemy do wszystkich kierowców – o kulturalną, ostrożną i bezpieczną jazdę! Apelujemy do bliskich, by nie było przyzwolenia na prowadzenie samochodu po wypiciu alkoholu. Do wszystkich uczestników ruchu – o poszanowanie dla życia, bo jest ono darem Bożym!

 7. Ofiary zbierane w naszej parafii na odbudowę spalonej części Rodzinnego Domu Dziecka w Zakopanem wyniosły kwotę prawie 17 tys zł. Z naszej strony pragnę podziękować za tak wielką solidarność i hojność. Natomiast podziękowanie pragną wyrazić państwo Filar którzy prowadzą ten rodzinny dom dziecka.