Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiejsza niedziela, ostatnia niedziela kończącego się roku, jest świętem Świętej Rodziny : Jezusa, Maryi i Józefa.
    Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne w intencji rodzin na godzinę 18.00.

Zgodnie z zapowiedzią można dziś ofiarą do puszek przy wyjściu z Kościoła wesprzeć odbudowę spalonej części Rodzinnego Domu Dziecka w Zakopanem. Za wszelkie ofiary
w imieniu Państwa Filar składamy serdeczne Bóg zapłać.

  1. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego 2013. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 i nabożeństwa dziękczynno-przebłagalnego podziękujemy Bogu za miniony czas, za dobro, którego w tym czasie doznaliśmy. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo dla nas, naszych rodzin oraz dla naszej Ojczyzny. Kilka minut po północy zapraszamy na Mszę świętą.

  1. W środę, pierwszy dzień stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to jednocześnie światowy dzień modlitw o pokój na świecie. Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30.

     

  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.30.

  1. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w sobotę 4 stycznia br. Dokładny program kolędy podamy 1 stycznia. Kolędę rozpoczynać będziemy w zwykłe dni od godz. 15.00, w soboty od godz. 9.00, a w niedziele od godz. 14.00. Nie zapomnijmy o odpowiednim przygotowaniu stołu na którym postawmy: krzyż, świece, naczynie z wodą święconą, kropidło, Pismo święte, a także zeszyty do katechezy dzieci i młodzieży. Jeśli ktoś nie może być obecny w wyznaczonym dniu może zgłosić w zakrystii kolędę na ostatni dzień.

  1. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w tym tygodniu Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Andrzeja, w czwartek – św. Teresy i św. Heleny, w piątek – św. Barbary.