Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. Dzisiaj dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej przeżywają podczas Mszy świętej o godz. 11.00 rocznicę tego wydarzenia. Na tej Mszy św. swoją modlitwą w sposób szczególny obejmiemy też ks. Macieja, który
  w minionym tygodniu obchodził swoje imieniny.
 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt i święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.
 3. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – św. Józefa; w piątek – św. Jana Chrzciciela; w sobotę – św. Anny.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie i w niedzielę o godz. 18.00.
 5. Dziś o godzinie 15.00 z Sanktuarium na Krzeptówkach wyruszy procesja fatimska ulicami Zakopanego do kościoła p.w. Najświętszej Rodziny i dalej do kościoła
  p.w. św. Krzyża.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 18.00.
 7. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone są na potrzeby naszego kościoła. W tym dniu dodatkowa msza św. na cmentarzu o godz. 16.00.
 8. Za niecałe dwa tygodnie w czwartek 30 maja Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja z Najświętszym sakramentem przejdzie na os. Klusie.
  Już dziś prosimy o przygotowanie domów i obejść szczególnie na to wielkie
  dla parafii wydarzenie. Szczegóły procesji podamy w przyszłą niedzielę.
 9. Pragniemy przeprosić za informację o zapisach dla chętnych na oddanie szpiku kostnego. Dowiedzieliśmy się, że ta firma jest filią koncernu niemieckiego i dla niego zbiera dane o potencjalnych dawcach, a nie dla osób potrzebujących w Polsce.
 10. Ogłoszenie Burmistrza Miasta Zakopane o zagospodarowaniu terenów (dostępne również w gablocie pod chórem).