Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna

  1. Serdecznie dziękuje wszystkim, dzięki którym dzień 10 kwietnia – który uczyniliśmy w naszej parafii dniem modlitw za zamordowanych w Katyniu i tych, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem – mogliśmy przeżyć w atmosferze modlitwy i zadumy.

  2. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w środę o godzinie 18.30. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.

  3. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Zofii, w środę – św. Jadwigi Królowej, w czwartek – św. Katarzyny Labouré, w piątek – św. Józefa.

  4. Dodatkowa próba członków zespołu Giewont, którzy wyjeżdżają na festiwal do Bułgarii w poniedziałek o 19.15.

  5. W następną niedzielę na Mszy św. O godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji ks. Proboszcza oraz siostry Jolenty, których patronów będziemy wspominać w najbliższych dniach.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: m. in. W tygodniku Gość Niedzielny Dokument Episkopatu Polski o bioetyce i płyta z filmem jak czytać Pismo Święte.

  7. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb ś. p. Heleny Wilczek z Frączkówki. Polećmy ją Miłosiernemu Bogu – Dobry Jezu a nasz Panie…