II NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Dziękujmy Bogu za Jego dobroć i wypraszamy łaski dla nas, naszej parafii, ojczyzny i świata całego. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. Jutro w poniedziałek obchodzimy – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest przeżywany w Kościele jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Włączmy się w to dzieło modlitwy i troski o życie. Wszystkich, którzy pragną podjąć Dzieło Duchowej adopcji dziecka, zapraszamy po Mszy świętej do zakrystii.

3. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – Matki Bożej Różańcowej; w środę – św. Małgorzaty, w sobotę – św. Antoniego.

4. W środę pamiętajmy w naszych modlitwach o tych,  którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w „katastrofie smoleńskiej” oraz o ich rodzinach. W naszym Sanktuarium będziemy się modlić w ich intencji, podczas nowenny do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik – o godz. 18.30. Natomiast w sobotę – 13 kwietnia –  obchodzony jest Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Katynia.

5. Ogłoszenie Burmistrza Miasta Zakopane dotyczace gospodarki odpadami komunalnymi – osobna informacja.