OGŁOSZENIA WIELKANOC 2013

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO I PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. 31 marca – 1kwietnia 2013 r.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie zawsze obecny pośród Was, niech darzy Was radością, w smutku pociesza, w zwątpieniach daje nadzieję, a w codziennych trudach umacnia! Niech Jego błogosławieństwo ogarnie Was i Waszych najbliższych! Szczęść Boże!

Dzisiaj nie będzie Mszy świętej o godzinie 9.00. Dziś i jutro nie będzie też nabożeństwa eucharystycznego o godzinie 18.00

1. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

2. Dziękujemy wszystkim którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz wsparli osoby i rodziny potrzebujące –  składanymi darami w dniu wczorajszym.

3. Od wtorku Msze św. wieczorne o godz. 18.30.

4. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w środę o godzinie 18.30. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.

5. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w wtorek – św. Teresy i św. Heleny, w środę – św. Barbary, w czwartek – bł. O. Edmunda Bojanowskiego.

6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której będziemy się modlić w intencjach powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. W sobotę o godz. 18.00 nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca Maryi.

7. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Msza św. i spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. Oraz ich rodzicami o godz. 15.00.

8. Polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłe w minionym tygodniu parafianki śp. Zofię Mierzwa z os. Wojdyły i śp. Józefę Dytko z os. Topory. Wieczny odpoczynek…