Ogłoszenia Duszpasterskie – IV niedziela zwykła 3 lutego 2013 roku

 1. Trwa czas  zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży.  Wszystkim Gościom przebywającym na Olczy życzymy dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w naszym kościele. Msze św. w niedziele: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00. Dziś nabożeństwo o godz.18.00.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i uświetnili wczorajszą uroczystość podczas, której świętowaliśmy Jubileusz Małżeństw. W sposób szczególny dziękuję siostrom Służebniczkom, muzyce i zespołowi GIEWONT, oraz służbie liturgicznej. Bóg Zapłać.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 17.00.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy w tym dniu na wieczorną Mszę św. podczas której będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 5. W najbliższym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – św. Agatę, dziewicę i męczennicę; w środę – świętych męczenników Pawła Mikę i Towarzyszy.
 6. Serdecznie zapraszamy gości i parafian na pokaz tańca, śpiewu i tradycji góralskich dziś po Mszy św. o godz. 11.00 do dolnego kościoła, a także w kolejne niedziele, 10 i 17 lutego. Szczegóły znajdują się na plakacie wywieszonym przed wejściem do Sanktuarium. Dziś zespół gra i tańczy dla zakopiańskiego Hospicjum „Jezusa Miłosiernego”.
 7. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Barbary; w czwartek – MB Różańcowej.
 8. W tym tygodniu uczestniczyliśmy w pogrzebie śp. Józefa Gawlak – Mikuda. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 9. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św, a także po występie zespołu są zbierane ofiary do puszek na domowe Hospicjum w Zakopanem. Już teraz pragnę podziękować nawet za każda nawet najmniejszą ofiarę. Bóg zapłać.
  Z tej też okazji w naszej wspólnocie parafialnej witamy Panią dr Annę Węglarz założycielkę Hospicjum w Zakopanem, która teraz przybliży nam w kilku zdaniach ideę działalności tego stowarzyszenia na rzecz chorych.