Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIV Niedziela Chrystusa Króla – 25 listopada 2012 r.

 1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
 2. Listopad to czas szczególnej pamięci za zmarłych. Przez cały rok modlimy się  za zmarłych w każdą niedzielę przed mszą świętą o godzinie 9.00 i 11.00,  a w listopadzie codziennie przed wieczorną mszą świętą o godzinie 17.00.
 3. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
 4. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – św. Anny; we wtorek – św. Wincentego a Paulo; w środę – św. Moniki; w piątek – św. Andrzeja.
 5. W kalendarzu liturgicznym: we wtorek – uroczystość NMP Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik; w środę – św. Katarzyny Labouré; w piątek św. Andrzeja, Apostoła; następna niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu i rozpocznie nowy rok liturgiczny w Kościele.
 6. W najbliższy wtorek 27 listopada będziemy przeżywać w naszej wspólnocie uroczystość odpustową, To już 182 lata od objawień w kaplicy przy ulicy du Bac w Paryżu i przekazania orędzia Cudownego Medalika Przez Maryję siostrze Katarzynie Labouré. Msze święte w naszym sanktuarium o godz. 7.00, 11.00 dla osób starszych, chorych i tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wieczornej Eucharystii z procesją światła o godz. 20.00. W tym dniu można zyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszamy.
 7. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w najbliższą środę po wieczornej Mszy św.
 8. Spotkanie w remizie OSP Olcza w sprawie planów zagospodarowania przestrzennego Bachledzkiego Wierchu dziś i w następną niedzielę o godzinie 18.00.
 9. W minionym tygodniu zmarła śp. Zofia Kozłowska mama naszego byłego ks. proboszcza Mieczysława Kozłowskiego, polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …