Ogłoszenia duszpasterskie XXIX niedziela zwykła – 21 października 2012 r.

1. Przypominamy,że za tydzień zmiana czasu letniego na zimowy – w niedzielę śpimy godzinę dłużej przestawiamy zegary z godziny 3.00 na godzinę 2.00.

2. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w najbliższą środę 24.10.2012 po wieczornej Mszy św. i różańcu.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu: dzieci na godz. 16.30, a gimnazjum i dorosłych po Mszy św. wieczornej; natomiast w niedzielę wspólny różaniec o godz. 18.00.

4. W następną niedzielę dodatkowa Msza św. O godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Komunii świętej oraz ich rodziców.

5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy w poniedziałek bł. Jana Pawła II, papieża.

 

6. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w środę – św. Jana Chrzciciela; w czwartek – Anny; w sobotę – św. Wincentego a Paulo. Zachęcamy wszystkich szczególnie osoby tworzące Róże Żywego Różańca, aby w październiku wygospodarować czas na codzienną wspólną modlitwę w kościele na nabożeństwach różańcowych.

7. Serdecznie zapraszam wszystkich w sobotę w 27 dzień miesiąca na godz. 20.00 na procesję różańcową światła, dziękujmy Bogu za Maryję, a Maryi za wszelkie wyproszone dla nas łaski.

8. Parafia p.w. Najświętszej Rodziny organizuje pielgrzymkę do Rzymu w dniach 17 do 25 listopada br. Dodatkowe informacje można otrzymać w zakrystii.

9. W minioną niedzielę w naszej parafii zebrano do puszek ofiary na żywy pomnik bł. Jana Pawła II – fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – 1.300 zł i 3 euro.

10. W zakrystii siostra przyjmuje wypominki na miesiąc listopad i roczne.

11. Radni z naszej dzielnicy zapraszają na spotkanie w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego – „Olcza”, spotkanie dziś o godz. 18.00 w Remizie OSP Olcza.

12. W tym tygodniu nie będzie próby Zespołu „GIEWONT”