Ogłoszenia Duszpasterskie XXI niedziela zwykła – 26 sierpnia 2012 r.

1. Serdecznie witamy w naszym Sanktuarium wszystkich turystów i gości, życzymy udanego wypoczynku, a powracającym do domu bezpiecznej podróży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej świątyni. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w tygodniu o godz. 7.00 i 20.00. W tygodniu przed wieczorną Mszą św.– w poniedziałek – nabożeństwo do św. Wincentego a Paulo, we wtorek nabożeństwo do św. Józefa, w środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w czwartek – modlitwy za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.

2. Najbliższy poniedziałek to 27 dzień miesiąca, o godz. 20.00 zapraszamy na Mszę św. z Procesją Różańcową Światła którą poprowadzi ks. Andrzej Telus CM.

3. Najbliższa sobota to 1 września w tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Wieczorem Msza św. o godz. 20.00, a przed nią o godzinie 19.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. Za tydzień I niedziela miesiąca, dodatkowa Msza święta w intencji naszych zmarłych na cmentarzu o godz. 16.00.

5. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek: wspomnienie św. Moniki

we wtorek; wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

w środę: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

6. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:

w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, we wtorek – św. Moniki, w czwartek – św. Andrzeja, w sobotę – św. Teresy.

ks. Jerzy Grzyb CM – Proboszcz