Ogłoszenia duszpasterskie – 1 Niedziela Wielkiego Postu – 26.02.2012

1. W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz. 1530, dla młodzieży gimnazjalnej i dorosłych – po Mszy św. o godz. 1700 i o godz. 2000. Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę po Mszy św. o godz. 900, przed Mszą św. o godz.10.45 i o godz. 1800.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu.

3. Jutro, w poniedziałek o godz. 20.00 Msza św. i kolejna Procesja Różańcowa Światła. Serdecznie zapraszamy parafian i gości.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik i Msza św. o godz. 17.00. Po Mszy świętej spotkanie Apostolatu Maryjnego w Domu Misyjnym.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Chorych z Komunią św. odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Dodatkowa Msza św. w piątek o godz. 20.00 i Droga Krzyżowa. Spowiedź św. dla dzieci i gimnazjalistów w czwartek od godz. 16.00.

6. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w tym tygodniu Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, we wtorek – św. Moniki, w czwartek – św. Teresy, w piątek – św. Heleny, w sobotę – św. Barbary.

7. Serdecznie dziękujemy trzem rodzinom za złożone ofiary na Pomnik Ofiar Katastrofy polskiego samolotu TU- 154 M pod Smoleńskiem. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczymy na ten cel.

8. W ubiegłym tygodniu – w poniedziałek odbył się pogrzeb śp. Józefa Topór – Króliczek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…..