Ogłoszenia duszpasterskie – 26 niedziela zwykła – 25.09.2011r.

1. Nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 18.00.

2. We wtorek, 27 września – Msza św. i kolejna Procesja Różańcowa Światła o godz. 20.00. W tym dniu przypada liturgiczne wspomnienie św. Wincentego a Paulo. Zwracamy się z prośbą do naszych parafian o liczniejszy udział w tym pięknym nabożeństwie.

3. W środę o godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii. Na nowennie poświęcimy różańce dzieciom, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej. Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami w auli dolnego kościoła, a w Domu Misyjnym spotkane Apostolatu Maryjnego.

4. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Anny, we wtorek – św. Wincentego a Paulo, w środę – św. Moniki, w piątek – św. Andrzeja, w sobotę – św. Teresy.

5. Od soboty, 1 października – Msza św. wieczorna o godz. 17.00. Po Mszy św. zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo różańcowe. Przez cały październik modlić się będziemy za Ojca Świętego, za dzieci i młodzież o katolickie wychowanie, za misje, za chorych, o pokój na świecie.

6. Kalendarz Liturgiczny:

w środę – św. Wacława, męczennika,

w czwartek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

w piątek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00. Intencje za zmarłych przyjmuje Siostra w zakrystii.