Ogłoszenia duszpasterskie – 25 niedziela zwykła – 18.09.2011r.

1. Nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 18.00.

2. W środę o godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.

3. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Katarzyny Laboure i św. Józefa, w sobotę – św. Jana Chrzciciela.

4. Kalendarz Liturgiczny:

w poniedziałek –św. Januarego, biskupa i męczennika,

we wtorek – św. Andrzeja Kim kapłana i towarzyszy, męczenników Koreańskich

w środę – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,

w czwartek – bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej,

w sobotę – św. O. Pio, zakonnika.

5. Pragniemy poinformować parafian i gości, że trwają prace przy budowie ołtarza świętego Józefa. To dzieło polecamy Waszej ofiarności, a szczególnie zwracamy się o ofiarność do wszystkich, którzy imię Józef, Józefa, otrzymali na chrzcie świętym lub bierzmowaniu. Ołtarz zostanie poświęcony 27 listopada br.

6. Tradycyjna zakopiańska pielgrzymka do Lewoczy, odbędzie się w niedzielę 25 września br. Udamy się tam autokarami. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w Parafii św. Rodziny.

7. Biuro świadczeń Federalnych Ambasady USA zwraca się z uprzejmą prośbą dotyczącą ludzi starszych o podanie do wiadomości, o umowie o zabezpieczeniu społecznym, która umożliwia osobom pracującym w przeszłości w USA o uzyskanie świadczeń emerytalno – rentowych. Dnia 20 – 22. IX. 2011 w Zakopanem odbędzie się w tej sprawie spotkanie informacyjne podania tego świadczenia. Pytania można kierować pod numer telefonu 12 424 5128 w godz. od. 9.30 do 12.00 w dni powszednie.