Ogłoszenia duszpasterskie – 22 niedziela zwykła – 28.08.2011r.

1. Wszystkim Wczasowiczom, Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do domów. Zapraszamy bardzo serdecznie do Zakopanego na Olczę, zawsze jesteście mile widziani. Wakacje, urlopy dobiegły końca. Na progu nowego roku szkolnego Kościół apeluje o dołożenie wszelkich starań, aby uczestnictwo dzieci i młodzieży w katechezie szkolnej było od samego początku pełne świadomego zaangażowania.

Nabożeństwo eucharystyczne dziś o godzinie 18.00.

2. Od poniedziałku Msze święte wieczorne o godz. 18.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i I niedziela miesiąca września. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.00. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież, a także nauczycieli i wszystkich pracowników szkół do skorzystania z Sakramentu Pokuty, tak, aby w nowy rok pracy wejść w łasce uświęcającej i uprosić Boże Błogosławieństwo.

4. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w czwartek – 1 września o godz. 9.00.

5. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Moniki, we wtorek– św. Andrzeja, w czwartek – św. Teresy, w piątek – św. Heleny, w sobotę – św. Barbary.

6. Spotkanie z Rodzicami dzieci zapisanych do Ochronki, odbędzie się 31 sierpnia o godz. 18.00 w auli Dolnego Kościoła.

7. Jak już wspominaliśmy, Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz zaapelował do wiernych archidiecezji o pomoc głodującym mieszkańcom Afryki Wschodniej. Pomóżmy im otwierając nasze serca i złóżmy ofiarę do puszek Za ten dar i chrześcijańską miłość składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.

8. Ks. Proboszcz z Pardałówki serdecznie dziękuje za złożone ofiary na budowę kościoła w kwocie 8 tys.120 zł.