Ogłoszenia duszpasterskie – 19 niedziela zwykła – 07.08.2011r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, dodatkowa Msza św. na parafialnym cmentarzu o godz. 16.00. Intencje za zmarłych przyjmuje Siostra w zakrystii.

2. Serdecznie witamy w naszym Sanktuarium wszystkich turystów i gości, życzymy udanego wypoczynku, a powracającym do domu bezpiecznej podróży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej świątyni. Msze św. w niedziele odprawiamy o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30,
a w tygodniu o godz. 7.00 i 20.00. W tygodniu przed wieczorną Mszą św.– w poniedziałek – nowenna do św. Wincentego a Paulo, w środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w czwartek – modlitwy za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego

3. Dziś o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczne

4. W tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek

Matki Bożej Różańcowej, w środę – św. Małgorzaty, w sobotę – św. Antoniego.

Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek: św. Dominika, kapłana

we wtorek; święto św. Teresy Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/

w środę: święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

w czwartek: św. Klary

w sobotę: święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

5. W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, 15 sierpnia, będziemy gościć w naszej parafii ks. Janusza Bolę – proboszcza z Pardałówki, który będzie głosił słowo Boże i zbierał ofiary na budowę kościoła już rozpoczętego na Pardałówce. Weźmy pod uwagę fakt, że w czasie budowy naszego kościoła parafianie z Antałówki i Pardałówki byli zaangażowani w dzieło tworzenia naszej świątyni i okażmy im za to naszą wdzięczność.