Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA Miłosierdzia Bożego – 01 maja 2011 r.

1. Dzisiaj na Placu św. Piotra w Watykanie Beatyfikacja Ojca Świętego Jana Pawła II. W naszym kościele w czasie każdej Mszy świętej odmówimy modlitwę dziękczynną za dar beatyfikacji. Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć okolicznościową monetę z racji dzisiejszej uroczystości wydaną przez Mennicę Polską.

2. Msza św. dziękczynna za Beatyfikację w Sanktuarium na Krzeptówkach dzisiaj o godz. 17.00. Koncelebrze przewodniczy J. Em. Kardynał Stanisław Nagy.

3. Msza święta za zmarłych na cmentarzu o godz. 16.00. Intencje przyjmuje Siostra w zakrystii.

4. Nabożeństwa majowe w niedziele i dni powszednie o godz. 18.00.

5. We wtorek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze święte w naszej świątyni o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu, chorych z Komunią święta odwiedzimy od godz. 9.00; spowiedź święta od godz. 17.00; dodatkowa Msza święta w piątek o godz. 20.00.

7. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:

w poniedziałek – św. Teresy i św. Heleny, w środę – św. Barbary, sobotę – Matki Bożej Różańcowej.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00, ks. Wizytator Zgromadzenia Księży Misjonarzy Arkadiusz Zakręta CM, poświęci ołtarz bł. Jana Pawła II.

Ks. Mieczysław Kozłowski CM

Proboszcz