Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny. 24-25 Kwietnia 2011r.

1. Dzisiaj nie ma Mszy świętej o godzinie 9.00. Msze święte w naszym kościele o godz. 11.00 i 18.30.Nie ma też dziś i jutro nabożeństwa o godz. 18.00.

2. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

3. W środę, 27 kwietnia br. Msza św. o godz. 20.00 i kolejna Procesja Różańcowa Światła. Nowenna 15 min. przed Mszą świętą.

4. W najbliższy piątek z naszej parafii na uroczystości beatyfikacyjne wyrusza pielgrzymka autokarowa. Módlmy się dla nich o szczęśliwą podróż, a dla nas wszystkich o łaskę dobrego przeżycia dnia Beatyfikacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

5. Nabożeństwa majowe w niedziele i dni powszednie o godz. 18.00

6. W sobotę o godz. 18.30 Msza św. i czuwanie modlitewne w łączności z uczestnikami Beatyfikacji. Czuwanie zakończymy o godz. 21.00. W zakrystii można nabyć flagi: Maryjne, papieskie i Polski.

7. 1 maja, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, Beatyfikacja Ojca Świętego Jana Pawła II. Dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00. Intencje za zmarłych przyjmuje Siostra w zakrystii. W tym dniu uroczystości odpustowe w parafiach: Chramcówki – /suma odpustowa o godz. 12.30/, na Cyrhli o godz. 16.00.

8. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:

we wtorek – św. Jana Chrzciciela i św. Anny, w środę – św. Moniki, w sobotę – św. Andrzeja.

Ks. Mieczysław Kozłowski CM

Proboszcz