Ogłoszenie duszpasterskie – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 17.04.2011

1. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Niedzielą Palmową rozpoczyna się w Liturgii Kościoła Wielki Tydzień. Liturgia Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty rozpocznie się o godzinie 18.00. Rezurekcja z procesją w niedzielę o godzinie 6.00. Pamiętajmy o adoracji w Wielki Piątek i Wielką Sobotę – o ile to możliwe według porządku znajdującego się w programie. Spowiedź św. w tym tygodniu: od poniedziałku do środy: rano przed Mszą św. i po południu od 18.00, w Wielki Piątek od 21.00, w Wielką Sobotę od 9.00 do 17.00.

2. Spotkanie Rodziców młodzieży bierzmowanej – we wtorek po wieczornej Mszy świętej

3. Spowiedź i Komunia św. chorych, których nie odwiedzamy w I piątki miesiąca, w środę od godz. 9.00. Nowe adresy prosimy składać w zakrystii.

4. W Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godzinie 15.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary składane przy adoracji krzyża, zostaną przekazane na renowację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

5. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za dar Waszego serca składamy Bóg zapłać, można też nabyć „baranka wielkanocnego” ofiary przeznaczone są na CARITAS Archidiecezji Krakowskiej.

6. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Jadwigi Królowej i św. Katarzyny Laboure, we wtorek – św. Józefa.