III Niedziela Wielkiego Postu – 27 lutego 2011 Roku

1.  Dziś o godz. 18.30 Msza św. i kolejna Procesja Różańcowa Światła. Serdecznie zapraszamy parafian i gości. Droga Krzyżowa : w piątki – dla dzieci o godz. 1530, dla młodzieży gimnazjalnej i dorosłych – po Mszy św. o godz. 1700, a dla młodzieży szkół średnich i dorosłych o godz. 2000. Gorzkie Żale śpiewamy w niedziele po Mszy św. o godz. 900, przed Mszą św. o godz. 10.45 i o godz. 1800.
Pamiętajmy o wielkopostnych postanowieniach i wyrzeczeniach.

2. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej i młodzieży gimnazjalnej rozpoczynamy jutro – w poniedziałek – 28 marca, a dla dorosłych i młodzieży w przyszłą niedzielę.

Nauki rekolekcyjne dla dorosłych i młodzieży wygłosi Ks. Stanisław Deszcz  – misjonarz – egzorcysta. Temat rekolekcji: Wiara a magia.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek dodatkowa  Msza św. o godz. 20.00. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 16. 00.

Chorych z Komunią świętą odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.

4. Parafia organizuje w najbliższy piątek pielgrzymkę do Sanktuarium     Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 13.00, zapisy do środy.

5. Próba Małego Giewontu w czwartek o godz. 19.00.

6. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w tym tygodniu Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, św. we wtorek – św. Moniki,
w środę – św. Andrzeja, w piątek – św. Teresy,w sobotę św. Heleny.

7.  Jak już informowaliśmy dziś na zakończenie Mszy św. Składamy ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w Japonii i na klasztor w Alwerni.Za dar waszego serca składamy serdeczne Bóg zapłać.