V Niedziela zwykła – 6 Lutego 2011 ROKU

1.Serdecznie witamy w naszym Sanktuarium wszystkich Gości. Życzymy Wam dobrego wypoczynku, wzmocnienia sił fizycznych i duchowych. Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.

2.W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

– we wtorek – św. Hieronima Emilianiego zakonnika i św. Józefiny Bakhity dziewicy

– w czwartek – św. Scholastyki dziewicy

– w piątek – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – w tym dniu obchodzimy 19 Światowy Dzień Chorego. Główne obchody Dnia Chorego w Archidiecezji Krakowskiej odbędą się w Bazylice Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach. Msza św. o godz. 11.00. W naszym kościele z okazji Dnia Chorego msza św. dla wszystkich chorych, ich rodzin i przyjaciół o godz. 17.00.

3. Przed Mszą świętą wieczorną – w poniedziałek Nowenna do Świętego Wincentego a Paulo, w środę Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do udziału w tych pięknych modlitwach.

4.Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:

– w poniedziałek – MB Różańcowej

– w czwartek – św. Małgorzaty

– w sobotę – św. Joanny

5.Ogłoszenie lekarza weterynarii:

Obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie odbędzie się dnia 11 lutego w piątek. Od godz. 10.00 – 11.00 przy Remizie Straży, 11.00 – 12.00 koło domu p.Stachoń-Wilk, 12.00 – 12.30 na Wojdyłach koło domu p.Sowińskiego.

6.W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby:

– we wtorek – śp. Stanisław Topór Mięsiar

– w piątek – śp. Maria Łukaszczyk

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu – Dobry Jezu a nasz Panie…..

Ks. Mieczysław Kozłowski CM

Proboszcz