XXX Niedziela Zwykła – 24.X.2010 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. O godzinie 18.00 nabożeństwo różańcowe. Zakończenie nabożeństw różańcowych w przyszłą niedzielę.

2. Spotkanie Apostolatu Maryjnego we wtorek po nabożeństwie różańcowym w Domu Misyjnym.

3. W środę – 27 października – o godz. 20.00 Msza święta i procesja różańcowa światła. Zapraszamy zespół Mały Giewont, wszystkich parafian i gości.

4. W czwartek przypada święto Świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Próba Małego Giewontu – po różańcu.

5. Spowiedź św. przed uroczystością Wszystkich Świętych w sobotę od godz. 16.00. Gorąco zachęcamy do skorzystania ze Spowiedzi, aby Uroczystość Wszystkich Świętych przeżywać w łasce uświęcającej, przyjmować Komunię świętą i zyskiwać odpusty za zmarłych. W zakrystii i w kancelarii parafialnej Siostry przyjmują na wypominki listopadowe i roczne.

6. W Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele o godzinie 7.00 i 9.00, od godziny 12.00 wypominki na cmentarzu, o godzinie 12.45 procesja z kościoła na cmentarz, o godzinie 13.00 Msza święta na cmentarzu. W tym dniu nie ma wieczornej mszy świętej.

7. W tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca na swoją zmianę: w poniedziałek św. Anny i św. Jana Chrzciciela, w środę – św. Wincentego a Paulo, w czwartek – św. Moniki, w sobotę – św. Andrzeja.

7. Członkowie Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem składają najserdeczniejsze podziękowanie za ogromną życzliwość i hojne datki na rzecz Hospicjum złożone w ubiegłą niedzielę.

8. Można nabywać w zakrystii i przy wyjściu z kościoła Kalendarze Olczańskie na rok 2011 i polecamy wydanie albumowe „Miejsca Święte” poświęcone w całości naszemu Sanktuarium i duchowości św. Wincentego a Paulo.

Ks. Mieczysław Kozłowski CM

Proboszcz