XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 lipca 2010 r.

1. Wszystkim Gościom przebywającym na Olczy życzymy dobrego wypoczynku i zapraszamy do wspólnej modlitwy – Msze św. w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 20.00. W auli dolnego kościoła można obejrzeć wystawę związaną z 350 rocznicą śmierci św. Wincentego a Paulo – Założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy i Sióstr Miłosierdzia.

2. Dziś przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów po Mszy świętej o godz. 11.00 i 18.30.

3. We wtorek przypada 27-my dzień miesiąca. Zgodnie z tradycją o godz. 20.00 Msza święta i Różańcowa procesja światła. Serdecznie zapraszamy!

4. W przyszłą Niedzielę jako pierwszą miesiąca dodatkowa Msza święta na cmentarzu o godz. 16.00. Intencje można zapisać u Siostry w zakrystii.

5. Spotkanie Rodziców dzieci wyjeżdżających nad morze do Mikoszewa jutro o godz. 19.30 w auli dolnego kościoła.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła: dziś święto św. Jakuba Apostoła, w poniedziałek wspomnienie świętych Joachima i Anny – Rodziców NMP, w czwartek wspomnienie św. Marty, w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli kapłana.

7. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Anny, we wtorek – św. Wincentego a Paulo, w środę – św. Moniki, w piątek – św. Andrzeja.

8. W ubiegłym tygodniu dary składane dla powodzian zostały zawiezione do miejscowości: Wilkowów, Zastowów Polanowski i Zastów Karczmiński. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy i przypominamy, że akcja pomocy dla powodzian potrwa do końca sierpnia.

Ks. Mieczysław Kozłowski CM

Proboszcz