VII NIEDZIELA WIELKANOCNA Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16 maja 2010 r.

1. Dziś o godzinie 15.00 z Sanktuarium na Krzeptówkach wyruszy Procesja Fatimska, która przejdzie ulicami naszego miasta do kościoła Najświętszej Rodziny a następnie do kościoła św. Krzyża. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej wspólnej modlitwie. Nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Ducha Świętego o godz. 18.00.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy świętej o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana I papieża i męczennika, w czwartek – św. Bernardyna ze Sieny, kapłana, w piątek – św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, w sobotę – św. Rity, zakonnicy.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dzieci klasy drugiej przyjmą w tym dniu po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Sw. podczas Mszy św. o godz. 11.00. Pierwsza spowiedź dla dzieci, a także dla ich rodzin będzie w sobotę o godz. 9.00. Dzieci przynoszą ze sobą świece.

5. W niedzielę 30 maja na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy Rocznicę Pierwszej Komunii Swiętej. Spotkanie organizacyjne z Rodzicami w najbliższą środę po nabożeństwie majowym.

6. W czwartek po nabożeństwie majowym próba Małego Giewontu

7. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Jadwigi Królowej, we wtorek – św. Katarzyny Laboure, w środę – św. Józefa.

Ks. Mieczysław Kozłowski CM.
Proboszcz