NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO I PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. 04-05 kwietnia 2010 r.

Wszystkim naszym Parafianom i gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie zawsze obecny pośród Was, niech darzy Was radością, w smutku pociesza, w zwątpieniach daje nadzieję, a w codziennych trudach umacnia! Niech Jego błogosławieństwo ogarnie Was i Waszych najbliższych! Szczęść Boże!

(W czasie rezurekcji: przekażcie również nasze życzenia chorym i starszym. Po Mszy świętej zabierzcie dla nich róże z grobu Pańskiego z zapewnieniem o naszej duchowej łączności z nimi.)

1. Dzisiaj nie ma Mszy świętej o godzinie 9.00 Msze święte w naszym kościele o godz. 11.00 i 18.30.Nie ma też dziś i jutro nabożeństwa o godz. 18.00.
2. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie;
3. Od wtorku wieczorne Msze święte o godz. 18.30.
4. We wtorek po Mszy św. o godz. 6.00 nasi parafianie udają się w pielgrzymce autokarowej do Ostrej Bramy w Wilnie. Pielgrzymi zapewniają o duchowej łączności z parafią i proszą o modlitwę..
5. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Pragniemy poinformować, że pieniądze nabyte ze sprzedaży konkursowych palm w wysokości
247 zł przekazaliśmy do Ośrodka dla Bezdomnych przy ulicy Nowotarskiej.
6. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w środę o godzinie 18.30. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.
7. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
w środę – MB Różańcowej, w sobotę – św. Małgorzaty.

Ks. Mieczysław Kozłowski CM
Proboszcz