Msze św. w Sanktuarium

niedziele i święta

7:00, 9:00, 11:00, 18:30

 

dni powszednie

7:00, 17:00

 1. Wczoraj w bazylice św. Wincentego św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy święcenia kapłańskie dwóch diakonów Zgromadzenia Misji, jednym z nich jest ks. Jerzy Rutkowski CM, który już rozpoczął swoją pracę duszpasterską w naszej parafii. Dziś przedstawiciele naszej Parafii wraz z ks. Proboszczem uczestniczą z zakończeniu Jubileuszu 400–set lecia Charyzmatu Wincentyńskiego.
 2. W liturgii Kościoła wspominamy: poniedziałek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa; środa – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera we wspólnotach Zgromadzenia misji jest to Uroczystość Założyciela; czwartek – wspomnienie św. Wacława, męczennika; piątek– święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała; sobota - wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
 3. Za tydzień I niedziela miesiąca dlatego też dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00.
 4. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże: w poniedziałek – św. Jana Chrzciciela i św. Anny; w środę– św. Wincentego a Paulo; w czwartek św. Moniki, w piątek – świętej Rodziny i w sobotę róża św. Andrzeja.
 5. Spotkanie zelatorów Róż Żywego Różańca w piątek 29 września po wieczornej Mszy św. na plebanii. Obecność obowiązkowa.
 6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w szerzenie przesłania Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik.
 7. W najbliższą środę 27 września zapraszamy na uroczystą Mszę św. i procesję Różańcową Światła na godz. 20.00.
 8. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu z okazji 140-lecia objawień Maryi, która odbędzie się w dniach 13-15 października 2017r. Koszt 300zł. Osoby chętne proszone są o wpisanie się na listę w zakrystii.
  Osoba do kontaktu: Katarzyna Stachoń Groblowy tel. 503 102 537
 9. Już kolejny dzień pielgrzymki górali do Fatimy. Na pątniczych szlakach obiecali pamiętać o naszej parafii i my odwdzięczmy się modlitwą w ich intencji.

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 238

Razem 692287