Msze św. w Sanktuarium

niedziele i święta

7:00, 9:00, 11:00, 18:30

 

dni powszednie

7:00, 17:00

Galeria

Procesja Światła

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii na Olczy wszystkich Gości, życząc miłego pobytu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00. Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 18.00.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 17.00.
  Po Mszy św. comiesięczne spotkanie formacyjne Apostolatu Maryjnego, na które zapraszamy wszystkich chcących się włączyć w niesienie przesłania Cudownego Medalika.
 3. Kalendarz liturgiczny: w środę – święto Katedry św. Piotra, Apostoła; w czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męczennika.
 4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy Różańcowej zapraszamy: w poniedziałek Różę – św. Józefa; w piątek – św. Jana Chrzciciela i w sobotę – Różę św. Anny.
 5. Dziś o godz. o godz. 15.00 w auli dolnego kościoła obowiązkowe spotkanie dla uczniów kl. III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców.
 6. Siostra Ewa Kotarba dyrektor Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Ochronka Św. Józefa w Zakopanem Olcza informuje, że trwają już zapisy na rok szkolny 2017/2018. Należy pobrać KARTĘ ZAPISU DZIECKA i wypełnioną złożyć do dnia 24 lutego 2017 r.
 7. Za tydzień w niedzielę 26 lutego o godz. 15.00 ks. Jacek zaprasza na Mszę św. dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej oraz najbliższych.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu można nabyć tygodniki „Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
 9. Dom Opieki prowadzony przez Siostry Albertynki ul. Struga 4 34-500 Zakopane poszukuje osoby na 6 - miesięczny staż pracy na stanowisku opiekuna osoby starszej. Termin rozpoczęcia stażu od 01 marca 2017r. Bliższe informacje pod telefonem 608 676 810.

Parafia Najświętszej Rodziny w Zakopanem ogłasza nabór na rok szkolny 2017/18 do klas „0”, 1 i 7 oraz nabór uzupełniający do klas 2,3,4,5,6 do nowej Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im św. Jana Pawła II w nowym budynku przy ul. Kościeliskiej.

Zapewniamy atrakcyjne czesne, wysoki poziom nauczania, wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich, naukę języka angielskiego 5 godz. tygodniowo, szeroką gamę zajęć dodatkowych, zespoły klasowe do 16 osób. Bliższe informacje można uzyskać na stronie parafialnej: www.swrodzina.net oraz w sekretariacie dotychczasowej Katolickiej Szkoły Podstawowej ul. Piłsudskiego 21, która wygasza swoją działalność.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rodziców odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 16.00 w Domu Parafialnym przy ul. Jana Pawła II 4.

Nasza placówka jest szkołą niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej. Organem założycielskim jest Parafia Najświętszej Rodziny w Zakopanem.

WAŻNE INFORMACJE NA STRONIE SZKOŁY www.ksp-zakopane.pl

Czytaj więcej...

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii na Olczy wszystkich Gości, życząc miłego pobytu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
  w naszym kościele. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00. Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 18.00.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 17.00.
 3. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, bp. Patronów Europy
 4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy Różańcowej zapraszamy: w poniedziałek Różę – św. Antoniego; w środę – św. Zofii; w czwartek – św. Jana Pawła II; w piątek – św. Jadwigi Królowej i w sobotę – Różę św. Katarzyny Labouré.
 5. Obowiązkowe spotkanie dla uczniów kl. III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę tj. 19 lutego o godz. 15.00 w auli dolnego kościoła.
 6. Zapisy do Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Ochronka Św. Józefa w Zakopanem Olcza na rok szkolny 20117/2018 już trwają.
  Do 24 lutego 2017 r.
  należy pobrać KARTĘ ZAPISU DZIECKA i wypełnioną złożyć do dnia 24 lutego 2017r. Ewa Kotarba.
 7. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przeprowadzenie półkolonii organizowanych przez Parafię i Szkołę. W sposób szczególny dziękujemy wychowawcom s. Marii, p. Paulinie, p. Ireneuszowi, Seminarzystom z Seminarium Internum Zgromadzenia Misji św. Wincentego a Paulo oraz odpowiedzialnemu za ich przeprowadzenie ks. Jackowi.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu można nabyć tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
 1. Trwa czas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Serdecznie witamy w naszej parafii na Olczy wszystkich Gości, życząc miłego pobytu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.
 2. Przy tej okazji pragnę przypomnieć parafianom, którzy przyjmują grupy z księżmi, że na terenie naszej parafii Mszę św. można sprawować w następujących miejscach:
  w Kościele Parafialnym; w domowej kaplicy ks. Misjonarzy; w domowej kaplicy u Sióstr Służebniczek i ewentualnie w kaplicy cmentarnej. Poza tymi miejscami nie wolno sprawować Eucharystii, a już na pewno nie w jadalniach domów wczasowych.
  Byłoby to poważnym nadużyciem. Wyjątek stanowi eucharystia w domu przy osobie bardzo chorej. Kapłanom jest znany Kodeks Prawa Kanonicznego, a także Instrukcja o godnym sprawowaniu Eucharystii „REDEMPTIONIS SACRAMENTUM”.
 3. Dziś nabożeństwie eucharystyczne o godzinie 18.00.
 4. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę. Jak z każdej pierwszej niedzieli są przeznaczane na prace inwestycyjne w świątyni i wokół niej.
 5. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy; w sobotę – wspomnienie NMP z Lourdes – tego dnia obchodzimy XXV Światowy Dzień Chorych.
 6. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy we wtorek Róże Matki Bożej Różańcowej.
 7. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 17.00.
 1. Nabożeństwie eucharystyczne o godzinie 18.00.
 2. Trwa czas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Serdecznie witamy w naszej parafii na Olczy wszystkich Gości, życząc miłego pobytu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele.
  Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.
 3. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana; w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego.
 4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe: w środę – św. Teresy; w piątek – bł. Edmunda Bojanowskiego i św. Barbary.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

 1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Leszek Smakosza CM misjonarza pracującego w Kazachstanie, który jest dziś naszym kaznodzieją. Ks. Leszek po każdej Mszy świętej przy wyjściu ze świątyni będzie kwestował na rzecz misji.
  W tych dniach na Olczy w swoje rekolekcje przed święceniami diakonatu przeżywają kl. Jan Pracki i kl. Jerzy Rutkowski. Polecamy ich Waszym modlitwom.
 2. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w środę _ Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w piątek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
 3. W środę 25 stycznia przypada święto Nawrócenia św. Pawła - w tym dniu 1617 r. Wincenty a Paulo wygłosił kazanie o spowiedzi generalnej, które stało się inspiracją do założenia Zgromadzenia Księży Misjonarzy. W rocznicę powstania Zgromadzenia módlmy się o wierność duchowi Założyciela dla wszystkich Kapłanów i Braci Zgromadzenia Misji. Jest to dzień rozpoczęcia jubileuszu 400 lecia charyzmatu św. Wincentego a Paulo. W tym dniu szczególnie prosimy Was Drodzy Parafianie o pamięć modlitewną za wszystkie dzieła prowadzone przez Księży Misjonarzy, Siostry Miłosierdzia i całą Rodzinę Wincentyńską.
 4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe: we wtorek – św. Jana Chrzciciela; w środę – św. Anny; w piątek – św. Wincentego a Paulo; w sobotę – św. Moniki.

Czytaj więcej...

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 84

Razem 604271