Msze św. w Sanktuarium

niedziele i święta

7:00, 9:00, 11:00, 18:30

 

dni powszednie

7:00, 17:00

10 kwietnia 2013 roku w naszym sanktuarium, podczas nowenny do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w sposób szczególny modliliśmy się za ofiary katastrofy, która 3 lata temu miała miejsce na lotnisku pod Smoleńskiem. Nasza modlitwa została poszerzona o uroczystości przy pomniku gdzie wśród pocztów sztandarowych został odczytany Apel Poległych, zapalono 96 symbolicznych zniczy i odśpiewano hymn Polski.

Czytaj więcej...

 

kliknij na obrazek aby powiększyć

Parafialny Regionalny Zespół „Giewont”, który powstał przy parafii Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy 15 sierpnia 1981 roku, świętował Jubileusz 30-lecia. Jubileusz świętowały wszystkie pokolenia, które od początku istnienia zespołu tworzyły jego historię. Od najstarszych do najmłodszych.

Czytaj więcej...

W niedzielę 22 kwietnia 2012 r. została odprawiona Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa  Damiana Muskusa w intencjach wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej i ich rodzin. Po zakończonej Mszy św., ks. biskup dokonał aktu poświęcenia pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej, który znajduje się przed Sanktuarium. Uroczystość ubogaciła orkiestra reprezentacyjna Straży Granicznej oraz Parafialny Regionalny zespół „Giewont”.

Czytaj więcej...

Dziękczynna Eucharystia i koncert dla Maryi za dar I Komunii Świętej z udziałem ks.bpa Antoniego Długosza.

 

Czytaj więcej...

W święto Ofiarowania Pańskiego małżonkowie, którzy obchodzili rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa odnowili swoje śluby.

Żono (mężu) – mając Boga w sercu w obecności Kościoła i naszych dzieci, ponawiam wobec Ciebie swoje śluby małżeńskie: Jeszcze raz ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci.

Czytaj więcej...

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 15

Razem 691733