Msze św. w Sanktuarium

niedziele i święta

7:00, 9:00, 11:00, 18:30

 

dni powszednie

7:00, 17:00

Studium jest formą intelektualnego pogłębienia formacji chrześcijańskiej osób świeckich. Adresowane jest do wszystkich katolików świeckich, a w szczególny sposób do osób podejmujących aktywność apostolską w kościelnych ruchach, stowarzyszeniach i grupach parafialnych. Zajęcia Studium odbywają się jeden raz w miesiącu od października do czerwca przez dwa lata. W programie: Msza św., konferencja ascetyczna, trzy wykłady z zakresu wybranych dziedzin (biblistyka, teol. dogmatyczna, teol. moralna, eklezjologia, nauka społeczna Kościoła). Dyplom ukończenia Studium – w porozumieniu z małopolskim kuratorium oświaty – będzie brany pod uwagę w awansie zawodowym nauczyciela.

 

Zgłoszenia udziału przyjmowane są na zajęciach rozpoczynających się od godz. 900.

Zajęcia Studium są bezpłatne i odbywają się w kilku ośrodkach archidiecezji W TYM W PARAFII P.W. NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY W ZAKOPANEM.

Zakopane, parafia Najświętszej Rodziny (ul. Krupówki 1a) w II soboty miesiąca, 9.00-14.00. Odpowiedzialny za Studium: ks. mgr Mariusz Słonina, tel. 501 220 067, (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

CHĘĆ UCZESTNICTWA MOŻNA ZGŁOSIĆ WCZEŚNIEJ TELEFONICZNIE BĄDŹ EMAILOWO.

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 238

Razem 692287